v Vonc.net - Easy Payment Gateways
Destek

Sıkça Sorulan Sorular


Vonc.net Nedir?

Vonc, Türkiye'ye özel bir payment gateway sağlayıcısıdır. Hizmet verdiğimiz payment gateways (Ödeme Kapıları) ile siteniz üzerinden Kredi Kartı ile satış yapabilirsiniz. Vonc, online ticaret yapanlar için yenilikçi ödeme çözümleri sunar. Dünya genelinde bir çok ağ'a sahip olan Vonc, uzun uğraşlar sonucu Türkiye'de de hizmet vermeye başlamıştır.Ödeme Tarihleri Ne Zamandır?

Ödeme tarihleri için belirli bir zaman yoktur. Ödeme almak isteyen kullanıcılarımız ödeme talebinde bulunarak ilk iş günü içerisinde ödemelerini alabilirler.Ödemelerde Kesinti Yapıyor musunuz?

Ödemelerde sadece 5 TL Havale / EFT ücreti kesilir. Bunun dışında hiçbir sebep ile kesinti yapmayız.Kredi Kartı Ödemelerinde Komisyon Oranları Nedir?

Kredi kartı ödemelerinde %5 komisyon + işlem başı 0.25 TL alınmaktadır. Örneğin 50 TL'lik bir satış yapıyorsanız, müşteriniz ödeme sayfasında 52.75 TL ödeyecektir ve hesabınıza bu ücret tam 50 TL olarak aktarılacaktır.Api Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, sisteme giriş yaparak müşteri panelinizden api anahtarınızı alabilirsiniz. Bu sayede api hizmetimizden faydalanarak satışlarınızda otomatik aktivasyon sağlayabilirsiniz.Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Hesabınızda birikmiş olan bakiyelerinizi Banka veya Paypal hesabınıza alabilirsiniz.Komisyonu kim karşılıyor?

Başarılı ödeme sonrası sistemimizin aldığı %5 + 0.25 TL komisyon müşterileriniz tarafından karşılanır. Örneğin 50 TL'lik bir satış yapıyorsanız, müşteriniz ödeme sayfasında 52.75 TL ödeyecektir ve hesabınıza bu ücret tam 50 TL olarak aktarılacaktır. Sistem sizden herhangi bir kesinti yapmaz.
Vonc.net
           
Tüm hakları saklıdır © 2016
Servisimizi ve sitemizi kullanarak Hizmet sözleşmesi'ni kabul edersiniz.